SONY DSC

Zapraszam na sesje indywidualne podczas których będziesz miał/a okazję przyjrzeć się sobie, swoim najgłębszym potrzebom, zrozumieć siebie i jeśli będziesz tego potrzebował/a – podjąć ważne dla Ciebie decyzje w spójności z tym czego naprawdę pragniesz.

Pracuję w oparciu o narzędzia metody Porozumienia bez Przemocy  ( NVC)  coachingu opartego o potrzeby (Coaching for Transformation) oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR.

Sesje indywidualne

Sesja indywidualna – 50 min. – 160 zł

Skype, telefon – 160 zł. ( 50 min.)

Indywidualne wsparcie w konflikcie

Może jesteś w konflikcie z kimś bliskim, lub koleżanką/ kolegą z pracy, wspólnikiem/ wspólniczką, sąsiadem/sąsiadką?

Może jesteś już tym zmęczona/y , w jakiś sposób sytuacja się przedłuża, a nie masz pomysłu jak tę sytuację rozwiązać, a osoba z którą jesteś w sporze też nie jest tym zainteresowana?

Zapraszam na spotkania indywidualne podczas których:

  • przyjrzymy się tej sytuacji  i Tobie – empatycznie  🙂
  • dotrzemy do Twoich ważnych potrzeb
  • spróbujemy rozszerzyć wachlarz strategii – rozwiązań

konsultacja -160 zł (Skype, telefon lub spotkanie)

sesja indywidualna -160 zł (50 min.),

Skype lub telefon – 160 zł  (  50 min.)

 

Comments are closed.

  • O Satori

    Misją Satori jest budowanie porozumienia i wspieranie w rozwoju wszystkich, którzy chcą doświadczać życia w pełni i harmonii, z szacunkiem do siebie i do innych ludzi.
  • Ewa Krzymuska- Gryncewicz

    Ewa Krzymuska - Gryncewicz: absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii (organizowaną przez Dojrzewalnię Róż w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Psychologicznym), mediatorka wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Gdańsku, pedagog, założycielka firmy Satori – przestrzeń mediacji i komunikacji.
  • Tu podaj tekst alternatywny